جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی یکی از رایج ترین و رایج ترین روش های جراحی در جهان است. و ایران بیشترین تعداد جراحی بینی را در جهان دارد. این امر به این دلیل است که ایرانیان عاشق خدمات زیبایی هستند. امروزه برخی از افراد تمایل به انجام جراحی بینی فانتزی داشته و میخواهند با انجام جراحی بینی، فرم و سایز بینی خود را به شدت کوچک نمایند . در این مطلب در زمینه انوان روش های جراحی بینی توضیح خواهیم داد .

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحان پلاستیک همه دارای مهارت و مهارت بالایی هستند و انجام این جراحی را در بیمارستان ها با امکانات کاملاً مجهز انجام می دهند .

در بین شهرهای ایران ، تهران گرمترین مقصد برای بسیاری از مسافرانی است که می خواهند در جراحی بینی خود انجام دهند.

برای انجام جراحی بینی چه باید کرد؟

ابتدا باید به دنبال بهترین جراح بینی در تهران باشید و سپس بعد از مشاهده نمونه کارها و سابقه جراح خود، با پرونده پزشکی برای انجام مشاوره جراحی بینی به مطب پزشک مورد نظر خود مراجعه نمود . با این کار می توانید در زمینه جراحی بینی خود، نوع هدف از جراحی ، نتیجه دلخواه و … با جراح خود صحبت کنید .

بهترین جراح بینی فانتزی

انواع جراحی بینی

جراحی بینی طبیعی

در این روش ، فوق تخصص جراحی پلاستیک شما تمام تلاش خود را می کند تا بینی متناسب با چهره و همچین با فرمی طبیعی داشته باشید . میزان قوس در این بینی ، نوک بینی و … طبق استاندار انجام می شود و جراح شما می کوشد تا به بهترین شکل ممکن بین بینی و سایر اعضای صورت شما تناسب ایجاد نماید .

جراحی بینی نیمه فانتزی

این جراحی بینی تمام اصول جراحی بینی طبیعی را داشته با این تفاوت قوس بینی کمی از حالت طبیعی بیشتر است .

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

شماره تماس : ۰۹۱۲۳۳۶۶۵۱۱

آدرس مطب : تقاطع مطهری و میرزای شیرازی – ساختمان پزشکان ۱۱۱- طبقه۴ – واحد۱۰

پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست

جراحی بینی فانتزی

یکی از رایج ترین جراحی هایی که افراد با مراجعه به پزشک خود درخواست می کنند، جراحی بینی فانتزی می باشد . در این جراحی بینی دیواره و پره های بینی بسیار کوچک شده، بینی حالت سر بالا با قوس شدید دارد . اصولا جراحان پلاستیک برای جلوگیری از ایجاد مشکل تنفسی انجام این جراحی را توصیه نمی کند . اما شما می توانید در جلسه مشاوره درخواست خود را مططرح نمایید تا بر اساس فرم بینی ، راح بهترین نتیجه را برای شما بگیرد .

هزینه کار جراحی بینی بر چه اساسی مشخص می شود ؟

هزینه جراحی زیبایی بینی به بخش های مختلفی تقسیم می شود: هزینه بیمارستان ، داروها در بیمارستان و پس از ترخیص از بیمارستان و دستمزد جراح .

سایر مقالات

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =