جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

یکی از مهم ترین ملاک هایی که در جراحی بینی در نظر گرفته می شود، نوع ساختار بینی است . برخی از افراد با بینی های گوشتی اقدام به انجام جراحی بینی می نمایند و برخی دیگر دارای بینی های استخوانی هستند . در ادامه توضیحاتی در زمینه جراحی بینی استخوانی داده می شود .

جراحی بینی استخوانی (جراحی بینی غضروفی)

پوست بینی در تعیین نوع بینی مهمترین فاکتور است حتی اگر توسط حاذق ترین جراح زیبایی بینی نیز انجام شود. به طوریکه اگر ضخامت پوست بینی شما نازک باشد و دارای غضروف و استخوان های محکم باشد به بینی شما بینی استخوانی و یا بینی غضروفی می گویند. در واقع هرچقدر ایرادات ظاهری بینی مربوط به لایه پوست بینی باشد بینی گوشتی و هرقدر که این ایرادات مربوط به لایه غضروفی یا استخوانی بینی بیمار باشد بینی استخوانی نامیده می شود. یک جراح بینی ماهر می تواند تمامی ایرادات ظاهری یک بینی استخوانی را به شکلی فوق العاده زیبا مرتفع نماید. آن چیزی که می تواند باعث می شود شما بین تصویر بعد از عمل بینی دو بیمار مختلف که نزد یک جراح زیبایی بینی استخوانی خود را انجام داده اند تفاوت احساس کنید به تفاوت کیفیت و سایر خصوصیات بینی دو بیمار می گردد. بینی استخوانی بهترین نتیجه پس از عمل زیبایی بینی را برای پزشک و بیمار به همراه دارند. در واقع به هر اندازه که بینی بیمار دارای غضروف های محکمتری باشد و در عین حال پوست بینی وی نازک تر باشد امکان ایجاد تغییرات مورد درخواست بیمار برای پزشک جراح بینی شما بسیار آسان تر است. از ایرادات پوست نازک مشخص بودن کوچکترین خطای حین عمل بینی از روی پوست می باشد. بازگشت شکل بینی استخوانی به حالت اولیه به ندرت اتفاق می افتد و بیمار می تواند پس از جراحی زیبایی بینی غضروفی خود با مراقبت های پس از عمل بینی، این اتفاق نادر را به صورت قابل ملاحظه ای کاهش دهد. شما حین عمل بینی استخوانی به دلیل بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی به هیچ وجه دردی را احساس نخواهید کرد.

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

شماره تماس : ۰۹۱۲۳۳۶۶۵۱۱

آدرس مطب : تقاطع مطهری و میرزای شیرازی – ساختمان پزشکان ۱۱۱- طبقه۴ – واحد۱۰

پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست

جراحی بینی برای چه افرادی مناسب است؟ افرادی که:

  • از اندازه، شکل، پهنا، گودی، برآمدگی، افتادگی، محل سوراخ ها و یا زاویه بینی خود ناراضی هستند
  • بینی بیش از حد بزرگ، کوچک و یا نامتناسب با چهره خود دارند
  • مشکلات تنفسی ناشی از اختلالات ساختاری بینی مادرزادی همچون انحراف بینی دارند
  • قبلا جراحی بینی داشته اند ولی از نتیجه عمل بینی خود آن رضایت کامل ندارد
  • متقاضی عمل زیبایی بینی به منظور ارتقاء سطح زیبایی خود باشید

بهترین جراح بینی استخوانی

تمامی موارد فوق زمانی کاربرد دارد که وضعیت عمومی سلامت جسمی و روحی شما مناسب بوده، انتظارات مثبت و واقعگرایانه ای از نتیجه عمل جراحی بینی خود داشته و البته رشد صورت شما نیز کامل شده باشد، همینطور اگر سیکار می کشید مدتی قبل و بعد از جراحی بینی باید سیگار را کنار بگذارید و در این شرایط است که شما گزینه مناسبی برای عمل زیبایی بینی هستید.
شایان ذکر است پس از جراحی بینی با توجه به نوع جراحی انجام گرفته برای شما، ممکن است زخم کوچکی بر روی قسمت پایینی بینی شما ایجاد شود و یا با احتمال بسیار کم ممکن است مشکلات پوستی یا پارگی بافت پوست به خاطر استفاده از ابزار پیوند در محل جراحی بینی رخ دهد. در برخی بیماران عادت کردن به ظاهر جدید بعد از جراحی بینی ممکن است کمی زمان ببرد.

نمونه جراحی دکتر رضا وقردوست

سایر مقالات

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران

برچسب گذاری توسط , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 18 =