بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

گاهی اوقات در زمانی فراغت که در تالار های گفتگو، صحبت های بیماران جراحی بینی با یکدیگر را مطالعه می کنم با سوالی مواجه می شوم: بهترین جراح زیبایی بینی کیست؟ بهترین جراح بینی در تهران و ایران کیست؟ کمی که بین مطالب و پاسخ ها پایین تر می روم با پاسخ های متعدد و متاسفانه گاها دور از ذهن و خلاف واقعی مواجه می شوم.
بیماری می گوید: من نزد دکتر فلانی رفتم و خیلی کارش خوب بود… بیمار دیگری می گوید من برای جراحی بینی ام پیش دکتر فلان رفتم خیلی خوب بود. یک بیمار دیگر هم آمده و به تمام پزشکان جراحی بینی بد و بیرا گفته و در نهایت از جراح دیگری تعریف و تمجید کرده ! متاسفانه بسیاری از این مطالب و پاسخ ها توسط خود پزشکان جراح زیبایی بینی و یا دستیاران و منشی آنها نوشته شده است تا بیمار را به انتخاب پزشک مد نظرشان جهت دهند. بعضی وب سایت ها نیز برای این کار کارمند استخدام کرده اند و اسمش را گذاشته اند پرکن ! کارشان این است که خودشان سوال بپرسند و جواب دهند.

دکتر رضا وقردوست

سرچ جهت یافتن بهترین جراح بینی در اینترنت

شما به عنوان بیمار و کاندید جراحی بینی نباید به خیلی از مطالب مندرج در اینترنت اعتماد کنید و باید همواره ویژگی های زیر را در انتخاب بهترین جراح بینی مد نظر قرار دهید:

بهترین جراح بینی

ویژگی های جراح زیبایی بینی خوب عبارت اند از دانش خوب جراحی بینی، تجربه کافی در تعداد عمل ها، صداقت با بیمار در بیان واقعیات حین و پس از جراحی بینی. همواره توصیه من به بیماران این بوده که با مراجعه به وب سایت و یا مطب پزشک نمونه کارهای جراحی بینی وی را ببیند و حتی با بیماران به گفتگو بنشینند. البته حواستان باشد ممکن است با فردی مواجه شوید که در اکثر روزها بین بیماران می نشیند و دارای بینی زیبایی می باشد که همین هفته پیش نزد دکتر خوب جراحی بینی ما بینی خود را عمل کرده است.

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

شماره تماس : ۰۹۱۲۳۳۶۶۵۱۱

آدرس مطب : تقاطع مطهری و میرزای شیرازی – ساختمان پزشکان ۱۱۱- طبقه۴ – واحد۱۰

پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست

هزینه جراحی بینی دکتر رضا وقر دوست

با توجه به روش مورد استفاده فنوع بینی ( نیاز به جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی و … ) هزینه کلینیک و … بعد از معاینه در جلسه مشاوره بینی ، دکتر وقردوست هزینه را به شما اطلاع می دهد . همچنین می توانید برای اطلاع بیشتر از هزینه ها در دایرکت پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست سوال خود را مطرح نمایید و یا با شماره ۰۹۱۲۳۳۶۶۵۱۱ تماس حاصل نمایید .

سایر مقالات

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

برچسب گذاری توسط , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شش =